Ta kontakt

Ring oss på tlf 21 09 58 50, send oss en e-post til post@regnskapshjelp.no eller fyll ut kontaktskjemaet under for mer informasjon.

Chimaera Regnskapshjelp AS
Brusdalsvegen 222
6011 Ålesund

Org nr: 996 012 034
Autorisert regnskapsførerselskap

Vårt team

  • Randi Blix Saue
    Regnskapsmedarbeider
    rbs@cr.no
    90 21 28 27
    Line Løvås
    Regnskapsmedarbeider
    line@cr.no
    95 26 28 80
  • Randi Nyhaug
    Fagansvarlig
    randi@cr.no
    +47 906 45 210
    Ragnhild Folkestad
    Autorisert Regnskapsfører
    ragnhild@cr.no
    47 45 14 86
  • Nelly Brevik
    Regnskapsmedarbeider
    nelly@valdregn.no
    47 47 98 07
    Jan Inge Hoff
    Aut. regnskapsfører
    janinge@cr.no
    932 00 806
  • Berit Gulliksen
    Aut. regnskapsfører
    beritg@cr.no
    47 47 98 05
    Astrid Steinsbø Aarseth
    Teamleder
    astrid@cr.no
    91 81 95 75
  • Ruth Helgesen
    Regnskapsmedarbeider
    ruth@cr.no
    47 97 43 73
    Stian Lillestøl
    Daglig leder / Aut. regnskapsfører
    stian@cr.no
    99 03 55 61
  • Runar Holen
    Regnskapsassistent
    runar@cr.no
    404 35 451
    Dan Øyvind Åsheim
    Regnskapsmedarbeider
    dan@cr.no
    474 84 718
  • Sandra Urvik Holen
    Regnskapsmedarbeider
    sandra@cr.no
    488 87 661
    Monika Uljasz
    Regnskapsmedarbeider
    monika@regnskapshjelp.no
    404 48 318
  • Kari-Anne Tynes
    Regnskapsmedarbeider
    kari-anne@regnskapshjelp.no
    400 37 837
    Berit Nyhaug
    Regnskapsmedarbeider
    berit@regnskapshjelp.no
    489 55 060
  • Linda Katrin Skår
    Regnskapsmedarbeider
    linda@regnskapshjelp.no
    488 90 152
    Simon Dyb Sørnes
    Regnskapsmedarbeider
    simon@regnskapshjelp.no
    489 55 053
  • Espen Rotevatn
    Teamleder / Regnskapsmedarbeider
    espen@regnskapshjelp.no
    404 33 776
    Richard Honningdal
    Daglig leder / Aut. regnskapsfører
    richard@regnskapshjelp.no
    404 36 008
  • Randi Nyhaug
    Faglig leder / Aut. regnskapsfører
    randi@regnskapshjelp.no
    906 45 210
    Jan-Tore Holen
    Styreleder / Aut. regnskapsfører.
    jt@regnskapshjelp.no
    47 800 700
  • Randi Blix Saue
    Regnskapsmedarbeider
    rbs@cr.no
    90 21 28 27
  • Line Løvås
    Regnskapsmedarbeider
    line@cr.no
    95 26 28 80
  • Randi Nyhaug
    Fagansvarlig
    randi@cr.no
    +47 906 45 210
  • Ragnhild Folkestad
    Autorisert Regnskapsfører
    ragnhild@cr.no
    47 45 14 86
  • Nelly Brevik
    Regnskapsmedarbeider
    nelly@valdregn.no
    47 47 98 07
  • Jan Inge Hoff
    Aut. regnskapsfører
    janinge@cr.no
    932 00 806
  • Berit Gulliksen
    Aut. regnskapsfører
    beritg@cr.no
    47 47 98 05
  • Astrid Steinsbø Aarseth
    Teamleder
    astrid@cr.no
    91 81 95 75
  • Ruth Helgesen
    Regnskapsmedarbeider
    ruth@cr.no
    47 97 43 73
  • Stian Lillestøl
    Daglig leder / Aut. regnskapsfører
    stian@cr.no
    99 03 55 61
  • Runar Holen
    Regnskapsassistent
    runar@cr.no
    404 35 451
  • Dan Øyvind Åsheim
    Regnskapsmedarbeider
    dan@cr.no
    474 84 718
  • Sandra Urvik Holen
    Regnskapsmedarbeider
    sandra@cr.no
    488 87 661
  • Monika Uljasz
    Regnskapsmedarbeider
    monika@regnskapshjelp.no
    404 48 318
  • Kari-Anne Tynes
    Regnskapsmedarbeider
    kari-anne@regnskapshjelp.no
    400 37 837
  • Berit Nyhaug
    Regnskapsmedarbeider
    berit@regnskapshjelp.no
    489 55 060
  • Linda Katrin Skår
    Regnskapsmedarbeider
    linda@regnskapshjelp.no
    488 90 152
  • Simon Dyb Sørnes
    Regnskapsmedarbeider
    simon@regnskapshjelp.no
    489 55 053
  • Espen Rotevatn
    Teamleder / Regnskapsmedarbeider
    espen@regnskapshjelp.no
    404 33 776
  • Richard Honningdal
    Daglig leder / Aut. regnskapsfører
    richard@regnskapshjelp.no
    404 36 008
  • Randi Nyhaug
    Faglig leder / Aut. regnskapsfører
    randi@regnskapshjelp.no
    906 45 210
  • Jan-Tore Holen
    Styreleder / Aut. regnskapsfører.
    jt@regnskapshjelp.no
    47 800 700