Avdelinger

Vi tilbyr nettbaserte tjenester til kunder over hele landet, men har også noen lokalkontor. Vi ønsker å etablere/inngå samarbeid med flere lokalkontor, og ber interessenter om å ta kontakt.

Ålesund

Avdelingen vår i Ålesund er vårt hovedkontor, og består av ca 20 rekke flinke medarbeidere. Våre kontorer er i Fremmerholen (Brusdalsvegen 222), som er en sentral beliggenhet bare 2-3 minutters kjøring fra Moa. Vi har god parkering utenfor våre lokaler, og vi ønsker både gamle og nye kunder velkommen innom.

Kontoret server bedrifter over hele landet, i tillegg til ca 150 lokale kunder. Det tilbys både tradisjonell regnskapsføring og nettbasert regnskapsføring fra kontoret, i tillegg til en rekke andre tjenester små og mellomstore bedrifter kan ha bruk for.

Du er hjertelig velkommen innom eller til å ta kontakt med oss på tlf 474 73 510, post@cr.no eller chat.

Vårt team

Jan Inge Hoff
Aut. regnskapsfører
janinge@cr.no
932 00 806
Berit Gulliksen
Aut. regnskapsfører
beritg@cr.no
47 47 98 05
Astrid Steinsbø Aarseth
Teamleder
astrid@cr.no
91 81 95 75
Ruth Helgesen
Regnskapsmedarbeider
ruth@cr.no
47 97 43 73
Runar Holen
Regnskapsassistent
runar@cr.no
404 35 451
Dan Øyvind Åsheim
Regnskapsmedarbeider
dan@cr.no
474 84 718
Sandra Urvik Holen
Regnskapsmedarbeider
sandra@cr.no
488 87 661
Monika Uljasz
Regnskapsmedarbeider
monika@regnskapshjelp.no
404 48 318
Kari-Anne Tynes
Regnskapsmedarbeider
kari-anne@regnskapshjelp.no
400 37 837
Berit Nyhaug
Regnskapsmedarbeider
berit@regnskapshjelp.no
489 55 060